İstanbul Kültür Turu Tur Programı

İSTANBUL KÜLTÜR TURU
1 Gece 2 Gün
Yarım Pansiyon


Dolmabahçe Sarayı, İstiklal Caddesi, Taksim, Pierre Loti, Kız Kulesi, Eyüp Sultan, Kariye Müzesi

*1.Gün Kahvaltı Emirgan'da Restaurantta Kahvaltı Ücrete Dahil

Kalkış Yerleri: DiyeTur Ofis Önü - Saat: 23.59
PROGRAM
1. Gün: Ankara`dan Hareket
23:59 Kızılay Atatürk Bulvarı No:8300:05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı00:10 Söğütözü Armada Önü00:15 Odtü Köprüsü Altı00:20 Bilkent Köprüsü Altı00:25 Ümitköy Köprüsü Altı00:30 Koru Sitesi Migros Karşısı00:35 Yaşamkent Bp Benzinlik00:40 Eryaman Optimum Önünden hareket

2. Gün: İstanbul, Emirgan, Fener Rum Patrikanesi, Balat, Kariye Müzesi, Eyüp Sultan, Pierre Loti
Gerekli molalarla İstanbul’a ulaşıyoruz. Emirgan'da boğaz manzaralı restoranımızda alacağımız kahvaltı akabinde Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi, Kırmızı Mektep (Fener), Dimitri Kandemir Konağı, Ayvansaray Semti, Balat Mahallesi, Agora Meyhanesi Sinagoglar (Ahrida ve Yan bol), Kariye Müzesi ve Edirne Kapı gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında en büyük sahabelerden biri olan Eyüp Sultan Camii ve Türbesini ziyaret ediyoruz. Gün batımına doğru Pierre Loti’de haliç manzarasına karşı çay ve kahve molası vererek otelimize hareket ediyoruz.  Akşam yemeği sonrasında  konaklama otelimizde

3. Gün: Dolmabahçe Sarayı, Fransız Sokağı, Taksim İstiklal Caddesi, Miniatürk, Koç Müzesi, Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Sultan Abdülmecid tarafından yaptırılan Dolmabahçe Sarayı'nı geziyoruz. Akabinde Fransız Sokağı, Taksim İstiklal Caddesi, Türkiye'deki önemli yapıtların minyatürlerinin sergilendiği Miniatürk gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Son olarak Türkiye'de sanayi, ulaşım, endüstri ve iletişim tarihine adanmış ilk önemli olan Koç Müzesi gezilerek Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar ile Ankara'da gezimizi sonlandırıyoruz. Bir sonraki DiyeTur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
25.10.2019350.00 TL425.00 TL 350.00 TL0 - 6 Yaş Ücretsiz
7 - 12 Yaş 300.00 TL
Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Konforlu Turizm Araçlarıyla Ulaşım
 • 1 Gece YP Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı(Birincisi Emirgan’da Boğaz’da Restoran’da)
 • 1 Akşam Yemeği
 • Programda Belirtilen Geziler
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Esnasında Sıcak-Soğuk İkramlar
 • Seyahat Güvence Poliçesi


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar


Notlar

* Turlarımız 14–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 19–31 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 32–46 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

* Otobüs oturma düzeni kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. Oturma düzeninde araç marka ve modeline göre koltuk numaraları değişiklik gösterebilir.

* Turlarımızın kesin hareketli olması için en az 15 katılımcı olması gerekir. Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç 1 gün önceden bildirim yapılır.

* Tur lideri ve rehber gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

* Tur rehberi ve iletişim bilgileri, katılımcılara hareket saatinden en geç 6 saat öncesine kadar acentemiz tarafından sms ile bildirilecektir.


İptal Şartları

Atatürk Bulvarı 85/3 Kızılay Çankaya Ankara (Kalaçlar İşhanı - Ayakizi Turizm)
0312 435 08 80


Bu çıktı 21.10.2019 06:33 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.