Bodrum Marmaris Turu Tur Programı

BODRUM MARMARİS TURU

5 Gece 6 Gün
Yarım Pansiyon

TAM GÜN YEMEKLİ MARMARİS TEKNE TURU ÜCRETE DAHİL

TAM GÜN YEMEKLİ GÖKOVA TEKNE TURU ÜCRETE DAHİL  

AZMAK ÇAYI TEKNE TURU ÜCRETE DAHİL

SALDA GÖLÜ TURU ÜCRETE DAHİL


MARMARİS – DATÇA - DALYAN KUMLUK – AKYAKA - AZMAK ÇAYI –GÖKOVA - BODRUM

HALİKARNAS - SALDA GÖLÜ


Kalkış Yerleri: Diye Tur Ofis Önü - Saat : 23.00
PROGRAM
1. Gün: Ankara`dan Hareket
23.00 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 83 Önü;  23.05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı; 23.10 Söğütözü Armada Önü 23.15 Odtü Köprüsü Altı;  23.20 Bilkent Köprüsü Altı;  23.25 Ümitköy Köprüsü Altı;  23.30 Koru Sitesi Migros Karşısı 23.35 Yaşamkent Bp Benzinlik 

2. Gün: Datça - Eski Datça - Kumluk Plajı Gezisi
Gece yolculuğumuz sonrasında 2 gece konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Buradaki kahvaltımızdan sonra biraz da dinleniyor ve Datça yarımadasına hareket ediyoruz. Eski Datça’daki ünlü şairimizi Can Yücel’in evini de ziyaret ettikten sonra Datça merkezdeki Kumluk plajına giderek burada yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Marmaris bölgesinde ki otelimizde.   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil                             Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil Konaklama: Adaburnu Gölmar Beach-Palm Beach-Sunway v.b Rota: Ankara-Marmaris  (633 Km)

3. Gün: Tam Gün Marmaris Yemekli Tekne Turu Gezisi
Otelimiz alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Marmaris marinadan tam gün ve ıssız ve sessiz koylarda yüzme molaları vereceğimiz tekne turumuza katılıyoruz. Öğle yemeğimizi de teknemizde alıyoruz. Tur sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Marmaris bölgesinde ki otelimizde. Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil                             Öğle Yemeği: Tam gün Marmaris tekne turunda tekne menüsü olarak alınacaktır ücrete dahil Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil Konaklama: Adaburnu Gölmar Beach-Alenz Suite-Honeymon v.b Rota: Marmaris-Tekne Kalkış Alanı (20 km)

4. Gün: Dalyan-İztuzu Plajı-Köyceğiz Gezisi
Otelimiz alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Muğla’nın Ortaca İlçesine hareket ederek Dalyan merkeze gidiyoruz. Kaya mezarları manzaralı tekne turumuz sırasında ünlü Caretta Caretta kaplumbağalarını da görmek mümkün olacak. İztuzu plajındaki yüzme molamızdan sonra Tüm dalyanı besleyen huzur dolu Köyceğiz ilçesine hareket ediyor ve göle sıfır noktada bulunan ilçe merkezinde kahve/ dondurma molası sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bodrum bölgesinde ki otelimizde.   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil                             Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil Konaklama: Adaburnu Gölmar Beach-Palm Beach-Sunway v.b Rota : Marmaris-Dalyan-İztuzu Plajı-Köyceğiz (209 km)

5. Gün: Akyaka-Azmak Gökova Yemekli Tekne Turu-Bodrum Gezisi
Otelimiz alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası çıkış işlemlerimiz tamamlıyoruz.  Sonrasında Akyaka ilçesine hareket ediyoruz. Sıra dışı mimarisi ile uluslararası ödüller alan bu şirin ilçedeki doğa harikası Azmak çayındaki kısa tekne turundan sonra yörenin en temiz ve sessiz koylarını ziyaret edecek olan büyük gezi teknesine geçiyoruz. Buradaki yüzme molaları esnasında öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Sedir adası olarak bilinen ve çok ünlenen Kleopatra plajında karaya çıkabilme ve gezinti yapmak için demirliyor ve 1 saatlik moladan sonra devam ediyoruz. Keyifli bir tekne turu gününden sonra Bodrum’a hareket ediyoruz. Otelimize 2 gece için yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bodrum bölgesinde ki otelimizde.   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil                             Öğle Yemeği: Tam gün Gökova tekne turunda tekne menüsü olarak alınacaktır ücrete dahil Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil Konaklama: Tumay Hotel-Safir Hotel v.b Rota: Marmaris-Bodrum (198 km)

6. Gün: Bodrum Merkez-Tiyatro-Halikarnas Mozolesi-Zeki Müren Evi-Yüzme Molası Gezisi
Otelimiz alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Bodruma hareket ediyor; antik tiyatroyu panoramik olarak görüyor;  antik dünyanın en büyük mezar anıtı olan Halikarnassos Mozolesini gezdikten sonra merkezdeki Rodos Şövalyelerine ev sahipliği yapmış Kaleyi ve Su altı arkeoloji müzesini geziyoruz. Sonrasında Bodrum’un simgesi “sanat güneşimiz” Zeki Müren’in müze evini de gezdikten sonra Turgut Reis’teki Günbatımı plajında yüzme molası veriyoruz. Yarımadayı yapacağımız turda tanıttıktan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.   Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil                             Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır Akşam Yemeği: telimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil Konaklama: Tumay Hotel-Safir Hotel,v.b Rota: Bodrum-Halikarnas Bodrum Merkez (45 km) 

7. Gün: Salda Gölü–Ankara Dönüş Yolculuğu
Otelimiz alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası vakitlice olarak otelden çıkış işlemlerimizin tamamlanmasından sonrasında ülkemizin Maldivleri olarak bilinen Salda gölüne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Afyon üzerinden gerekli molaları vererek Ankara’mıza dönüyoruz. Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz. Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil  Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz. Rota: Bodrum-Salda Gölü-Ankara (735 km) 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
 • 3 gece Marmaris’te 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
 • 2 gece Bodrum’da 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
 • 6 sabah kahvaltısı
 • Tam gün öğle yemekli Marmaris Tekne Turu
 • Tam gün öğle yemekli Azmak-Gökova Tekne Turu
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat esnasında araç içi sıcak soğuk ikramlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • EKSTRA HİZMETLER
 • Tekne turları haricinde ki öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Dönüş günü akşam yemeği


Notlar

* Turlarımız 14–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 19–31 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 32–46 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.
 
* Otobüs oturma düzeni kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. Oturma düzeninde araç marka ve modeline göre koltuk numaraları değişiklik gösterebilir.
 
* Turlarımızın kesin hareketli olması için en az 15 katılımcı olması gerekir. Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç 1 gün önceden bildirim yapılır.
 
* Tur lideri ve rehber gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.
 
* Tur rehberi ve iletişim bilgileri, katılımcılara hareket saatinden en geç 6 saat öncesine kadar acentemiz tarafından sms ile bildirilecektir.


İptal Şartları

Atatürk Bulvarı 85/3 Kızılay Çankaya Ankara (Kalaçlar İşhanı - Ayakizi Turizm)
0312 435 08 80


Bu çıktı 21.10.2019 05:48 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.